Mergvakario Idėjos ir Temos

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 Sekantis > Pabaiga >>

Dingęs nuotakos kraitis

2012-01-03 18:13

mergvakariai, mergvakaris - mergvakario kraitisJei norite mergvakariui suteikti viliojančios paslapties, azartiškų ir ekstremalių nuotykių atspalvių, galite pasinaudoti paslėpto nuotakos kraičio idėja. Paruoškite skrynelę ir ją užpildykite gerai apgalvotomis mergvakario dovanėlėmis – kraičiu. Šio mergvakario žaidimo pabaigoje kraitis atiteks jaunajai. Skrynios turinį gali sudaryti daugybė smagių daikčiukų: saugios trinties balionėliai, nuginkluojantys apatiniai, alkoholiniai gėrimai ir t.t.

 

Mergvakario arbatos gėrimo ceremonija

2011-12-12 12:06

mergvakariu idejos - arbatos ceremonijaUž lango lyja, šąla ar krinta šlapias sniegas –  tai prielaidos mergvakarį švęsti jaukiuose namuose? Brangiosios, siūlome dar vieną šiltai garuojančią mergvakario idėją – surenkite arbatos gėrimo ceremoniją. Karšta arbata kaip mergvakario tema, labai tinka šlapio rudens ar šaltos žiemos metu. Jums tereikia jaukių patalpų, kurias dekoravus įmantria mergvakario atributika, seksualiais žaisliukais, pusnuogių vyrų nuotraukomis, padėsite pamatus atrodytų ramiam vakarui draugių kompanijoje... Bet, ar tikrai ramiam ;-)?

 

Mergvakaris – žygyje

2011-09-15 16:32

Atsibodo rutina ir miestas? Galime Jums pasiūlyti dar vieną idėją neįprastam mergvakariui. Suburkite visas drauges, žinoma, nepamirškite jaunosios, susiruoškite mantą ir keliaukite į mišką, ten, kur Jūs – vieningų mergaičių būrys – liksite akistatoje su laukine gamta. Tai bus rimtas išbandymas jaunajai, pasirinkusiai gyvenimą su neprijaukintu žvėrimi  – Vyru.

 

Mergvakaris – Badmintono turnyras

2011-09-15 13:17

Nesugalvojate mergvakario temos?  Jums siūlome dar vieną mergvakario idėją – organizuoti badmintono turnyrą. Badmintonas vienas seniausių žaidimų, kurį žaidžia du/keturi žaidėjai. Žaidimo tikslas – numušti plunksninuką taip, kad varžovas negalėtų atmušti atgal. Atsižvelgusios į dalyvių skaičių pasiskirstykite komandomis. Mergvakario badmintonui tinkamiausia aikštelė  – miesto centras, kur Jūsų turnyrą stebėtų daugybė žavių vyrukų. Brangiosios, apsirenkite seksualia sportine apranga, kuri garantuotai patrauks praeivių dėmesį. Būtinai pasidomėkite žaidimo taisyklėmis, numatykite prizą turnyro nugalėtojoms. Pasvarstykite, ką galėtumėte veikti pertraukėlių metu.

 

Mergvakaris – Vienuolės

2011-09-13 17:59

mergvakariai-mergvakaris-vienuolesVienuolė – tai moteris davusi įžadus, gyventi tik dvasinį gyvenimą. Brangiosios, tapkite vienam vakarui vienuolėmis ir Jūs. Su jaunąja priešakyje duokite įžadus pašėlusiai mergaitiškai šėlioti iki pirmųjų gaidžių. O nuotaka turės prisiekti ir amžiną draugystę Jums. Mergvakaris vienuolių tema, tai puiki mergvakario idėja moterims-merginoms, kurios siekia išsiskirti iš minios. Sutiksit, kad apsirengusios seksualiais vienuolių kostiumais, tikrai būsite pastebėtos, o ir jaunoji susilauks daugybės vyrų dėmesio – juk uždraustas vaisius skaniausias.

 

Mergvakaris - Pižamų vakarėlis

2011-09-13 14:50

mervakariai pizamu vakarelisMergvakaris su pižamomis yra geras pasirinkimas, kai už lango dargana ar spaudžia šaltukas, o Jūs, mielosios, norite šilumos ir jaukumo. Tokiam vakarėliui reikalingi jaukūs namai. Visą namų erdvę paverskite vienu dideliu miegamuoju, tam panaudokite: pagalves, antklodes, žvaigždutes, mėnuliukus, pripučiamus vyrus ir kitą miegamojo atributiką. Aplinką pagyvinkite seksualiais mergvakario elementais. Būtinas akcentas – pliušiniai žaislai. Pasiruoškite žaidimų ir užduočių.

 

Mergvakaris - Policijos pareigūnės

2011-05-25 16:21

mergvakaris policijos pareigūnėsŽmonių skaičius gatvėse didėja platėjant saulutės šypsenai. O didžiajai nedrausmingos visuomenės daliai išeinant į gatves, atsiranda daug veiklos Ponioms ir Panelėms pareigūnėms. Juk jų tikslas - užkirsti kelią viešosios tvarkos pažeidimams ir užtikrinti visuomenės saugumą. Patruliuojančios policijos pareigūnės :))) - puiki mergvakario tema.

Pilietiškoms pareigūnėms ginkluotoms vandens pistoletais ir guminėmis lazdomis, apsitaisiusioms antrankiais, švilpukais ir į žydrus marškinėlius (kepuraites) įsegtais "ženkleliais" patruliuojant miesto gatvėmis, visuomenė (bent silpnoji jos dalis - vyrai) jausis daug saugiau. O patruliuojančių merginų žvitrūs žvilgsniai pridengti plačiais akiniais nuo saulės ir pasitikėjimą savimi išduodantis kramtomosios gumos kramsnojimas išgąsdins visokio plauko nusikaltėlius.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 3