Pradžia / Dažniausi Klausimai

Dažniausi Klausimai

Dažniausiai užduodami klientų klausimai susiję su mergvakarių organizavimu ir mergvakario renginiais.

Turite kitų su mergvakario renginiais, jų organizavimu, pramogomis ar idėjomis susijusių klausimų?

Kuris iš siūlomų renginių smagiausias?
Visos mergvakarių temos ir renginiai yra linksmi ir kokybiški. Visus scenarijus kūrė profesionalūs scenaristai ir renginių vedėjai, scenarijai nuolat papildomi naujomis idėjomis ir keičiami atsižvelgiant į atsiliepimus. Mergvakarių vedėjai yra savo srities specialistai.
Prieš kiek laiko turime rezervuoti mergvakarį?
Kuo anksčiau kreipsitės tuo didesnį pasirinkimą turėsite (galėsite išsirinti patogesnį laiką). Dažniausiai merginos nori švęsti mergvakarį penktadienį arba šeštadienį, tad šiomis savaitės dienomis renginių laikai rezervuojami anksčiausiai. Renginius rezervuoja ir pusę metų iki pramogos ir likus savaitei.
Ar reikalingas išankstinis pasiruošimas renginiams?
Dažniausiai išankstinis pasiruošimas mergvakario renginiui nereikalingas. Svarbu, įsidėmėti telefonu suderinamą ir perskaityti siunčiamą informaciją.
Kokia renginio kaina?
Kaina priklauso nuo pasirinktos mergvakario renginio temos, ar paslaugos – kainos detalizuojamos mergvakario renginių ir paslaugų aprašymuose.
Kuriuose miestuose organizuojami mergvakariai?
Mergvakariai organizuojami Vilniuje ir Kaune, tačiau galima paprašyti atvykti ir kitur.
Kur vyksta renginiai?
Paprastai mergvakarių renginiai vyksta mūsų nurodytoje vietoje Vilniuje arba Kaune. Pageidaujant mergvakarių vedėjai gali atvykti ir pas Jus. Mergvakariai gali vykti ir patalpose ir lauke.
Ar mergvakariai rengiami ir žiemą?
Mergvakariai žiemą rengiami ir gali būti dar karštesni. Visos mergvakarių temos įgyvendinamos ir vasarą, ir žiemą, ir naktį, ir dieną. Žiemos metu renginiai vyksta patalpose.
Top