Pradžia / Mergvakario Idėjos / Karšti Pasiūlymai / Mergvakaris Statybose – Su žaviais Statybininkais

Mergvakaris Statybose – Su žaviais Statybininkais

Kas teigė, kad statybininko profesija – vyriška? Mergvakario renginio – Mergvakaris Statybose – metu šis klausimas bus nagrinėjamas išsamiau. Žavūs statybininkai, su tikro darbo užgrūdintais raumenimis, charakteriais ir liežuviais, pasirūpins, kad vinies įkalimui į sieną jums nebeprireiktų vyro pagalbos – vietoj jo, visuomet skubėsite sukviesti savąją brigadą… Mergvakario renginyje gausu Aktyvių, juoką keliančių užduočių – dalyvausite, linksminsitės ir juoksitės visos kartu.

Skambinti, Rašyti, Užsakyti

Trukmė: ~2h.
Smagumas: 100%.
Vieta: Mergvakariai Vilniuje, Kaune, kituose miestuose ir apylinkėse.
Renginis vyksta patalpose arba lauke. Sutarus vedėjai gali atvykti pas Jus.

Mergvakaryje Jūsų laukia:

  • Rozečių krapštymas. Mergvakario dalyvių laukia ekstremalūs elektros įtampos matavimo darbai – tikras jūsų moteriškos vienybės išbandymas (Stiprūs vedėjai pasirūpins jūsų saugumu).
  • Brigados komplektavimas. Brigadininkai tikrins jūsų darbinius pajėgumus – juk mergvakario darbininkių brigada turi būti tvirtesnė net už būsimą santuoką.
  • Etiketas ir kalbos kultūra statybose. Statybose kaip ir šeimos santykiuose galioja savos ir griežtos taisyklės, kurių nesilaikant darbai nevyksta. Jūs būsite apmokytos darbų užsakovo, darbų vadovo ir statybininko bendravimo subtilybių.
  • Skulptūros restauravimas. Varžysitės komandinėse stambių statybų objektų restauravimo, renovavimo, apšiltinimo ir darbo broko maskavimo rungtyse. Pergalei tikrai neprireiks fizinės jėgos – laimi moteriškumas ir šmaikštumas.
  • Priešpiečių gamyba. Išmėginsime, ar statybose galioja patarlė – “kelias į vyro širdį veda per skrandį”. Visos dalyvausite vyriškų delikatesų gamyboje ir skanavime.
  • Dailusis sienų dažymas. Praktiškai aiškinsimės, kokių darbų ir santykių kokybės standartų būtina laikytis – kuo skiriasi vyriškas ir moteriškas darbų kokybės vertinimas?
  • Pikantiškos užduotys ir žaidimai…  Kurių neatskleidžiame pirmojo patyrimo malonumo užtikrinimui.
Ir visai netiesa, kad visi statybininkai nekultūringi keikūnai – galbūt, jie ne visuomet moka asistuoti elegantiškoms damoms, bet su draugija nuoširdžiai šėlstančių moterų ir merginų bendrą kalbą suranda lengvai.

Skambinti, Rašyti, Užsakyti

Trukmė: ~2h.
Smagumas: 100%.
Vieta: Mergvakariai Vilniuje, Kaune, kituose miestuose ir apylinkėse.
Renginiai vyksta gamtos prieglobstyje arba patalpose. Sutarus vedėjai gali atvykti pas Jus.

Renginio Kaina
Dalyvių kiekis1Kaina €2
2-7165 €
+1+10 €
1 kiekis įskaitant nuotaką. 2 165 € yra bazinė renginio kaina dalyvaujant 2-7 merginoms - kiekviena papildoma dalyvė kainą didina 10 € Detalizuoti kainą
Dalyvių kiekis1Kaina €2
2-7165,00 €
8175,00 €
9185,00 €
10195,00 €
11205,00 €
12215,00 €
13225,00 €
14235,00 €
15245,00 €
16255,00 €
17265,00 €
18275,00 €
19285,00 €
......
+1+10,00 €
1 kiekis įskaitant nuotaką. 2 165 € yra bazinė renginio kaina dalyvaujant 2-7 merginoms - kiekviena papildoma dalyvė kainą didina 10 €.
Teirautis | Rezervuoti

Klausti, Gauti pasiūlymą, Rezervuoti!

Privalomi laukai pažymėti žvaigždute *.

Siųsdama sutinku su perduodamų duomenų valdymo Tvarka.

nuolaidu_akcijos

Ypatingos nuolaidos!
Pasiūlymų teirautis telefonu ir el. paštu.

Savaitės akcijos, ypatingi laikai ir nuolaidos.
Skambinti, Rašyti, Užsakyti
Top