Pradžia / Mergvakario Idėjos / Karšti Pasiūlymai / Žaidimas Mafija Mergvkariui

Žaidimas Mafija Mergvkariui

Vaidmenų žaidimas Mafija – puiki pramoga mergvakariui, tinkama dienos pradžiai ir geram vakarui. Pramogos metu geriau pažinsite viena kitą netikėtose situacijose. Šiame žaidime lauks psichologiniai išbandymai ir adrenalinas, apgaulė ir pasitikėjimas. Programą ves moderatorius. Taip pat pasiūlysime vietą, kurį puikiai tiks šiai pramogai.

Skambinti, Rašyti, Užsakyti

Trukmė: ~90 min.
Smagumas: 100%.
Vieta: Mergvakaris Vilniuje.
Renginis vyksta patalpose arba lauke. Sutarus vedėjai gali atvykti pas Jus.

Pasiruoškite, nes Jūsų laukia net 90 min. jaudinančių potyrių draugių būryje, o visą šį laiką Jus lydės patyręs psichologinių žaidimų meistras. Kiekviena mergvakario dalyvė turės slaptą vaidmenį – taiki miestietė, sukta mafijozė, o gardžiai pasijuoksite, kai viena iš jūsų žaidimo metu slapčia bus laisvo elgesio vyru ir t.t. „Saulei nusileidus, miestui užmigus, kelios pašėlusios merginos pradeda savo nuotykį…“

Bendradarbiavimas yra labai svarbus, nes jūs pakliūsite į sudėtingą intrigų ir įtarimų tinklą. Dalyvausite aistringuose debatuose, kursite strategijas su savo sąjungininkėmis ir atidžiai stebėsite kiekvieną žingsnį tų, kurias įtarsite. Pasikliaukite savo instinktais ir būkite atsargios.

Su kiekvienu etapu įtampa tik didėja. Jausite jaudulį, kai sulauksite kaltinimų, nors būsite niekuo dėta miestietė. O gal jūs Mafijozė? Žlugs sąjungos ir bus atskleidžiamos paslaptys. Moderatorius užtikrins sąžiningą žaidimą ir pasiūlys jaudinančių staigmenų, kad kiekviena akimirka būtų kupina įtampos ir įspūdžių.

Užsisakykite Mafijos žaidimą mergvakariui, atvykite į mūsų vietą ir kartu su pramogos moderatoriumi artimiau pažinkite savo drauges.Renginio Kaina
Dalyvių kiekis1Kaina €2
6-10165 €
+1+10 €
2 165 € yra bazinė renginio kaina dalyvaujant 6-10 merginoms - kiekviena papildoma dalyvė kainą didina 10 €
Teirautis | Rezervuoti
nuolaidu_akcijos
Ypatingos nuolaidos!
Pasiūlymų teirautis telefonu ir el. paštu.

Savaitės akcijos, ypatingi laikai ir nuolaidos.
Skambinti, Rašyti, Užsakyti
Top