Aš esu ir man patinka

583px-Thumbs_up_by_Wakalani“Aš esu ir man patinka” – tai puikus žaidimas mergvakariui, kuriame dalyvauja mažai pažįstamos merginos. Šio mergvakario žaidimo užduotis – suartinti merginų būrį taip, kad tolimesnėje pikantiškesnėje vakaro eigoje būtų nuslopęs drovumo jausmas ir merginos galėtų laisvai įsilieti į jų laukiančias pramogas.

Pirmoji pamergė (ar kita nuotakos draugė) sustato visas mergvakario dalyves ratu, taip, kad jos galėtų matyti viena kitą. Rate stovinti nuotaka turi pradėti žaidimą pasakydama savo vardą ir tai, kas jai patinka. Kiekvienos merginos įvardijamas pomėgis turi prasidėti pirmąja jos vardo raide, pvz – „Mano vardas Manta, man patinka motociklai“. Tuomet kita dalyvė (einama prieš laikrodžio rodyklę) sako – „Aš esu Agnė, aš mėgstu apelsinus, jos vardas Manta, jai patinka motociklai“. Tokia tvarka tęsiamas žaidimas. Kiekviena dalyvė pasako savo vardą ir pomėgį, tuo pačiu turi paminėti visų prieš ją pasisakiusių dalyvių vardus ir pomėgius. Vienai iš merginų suklydus – pamiršus ankstesniųjų vardus ar pomėgius – visos jai skiria bausmę, pvz.: pasakyti kažką pikantiško apie save.

Antrą ratą galima pradėti iš naujo minint nebe vardus, o pavardes. Mergvakario žaidimą vedanti mergina gali staiga pakeisti eilės kryptį. Žaidimas tęsiamas tol, kol visiškai aišku, kad viena kitą, puikiai atsimenate.

Top