Pradžia / Mergvakario Idėjos / Nemokamos Veiklos / Mergvakario arbatos gėrimo ceremonija

Mergvakario arbatos gėrimo ceremonija

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Tea_Cup_with_reflection.jpg?uselang=ltUž lango lyja, šąla ar krinta šlapias sniegas –  tai prielaidos mergvakarį švęsti jaukiuose namuose? Brangiosios, siūlome dar vieną šiltai garuojančią mergvakario idėją – surenkite arbatos gėrimo ceremoniją. Karšta arbata kaip mergvakario tema, labai tinka šlapio rudens ar šaltos žiemos metu. Jums tereikia jaukių patalpų, kurias dekoravus įmantria mergvakario atributika, seksualiais žaisliukais, pusnuogių vyrų nuotraukomis, padėsite pamatus atrodytų ramiam vakarui draugių kompanijoje… Bet, ar tikrai ramiam ;-)?

Arbatos gėrimo ceremoniją atlikite prietemoje, vienintelis jums reikalingas apšvietimas – tai dekoruotos stalinės lempos ar žvakių šviesa. Tokioje jaukioje aplinkoje jūs galėsite pasidalinti draugystės prisiminimais, prisiminimais apie pirmąsias meiles, įsimintiniausius seksualinius potyrius, svajonėmis, planais, o gal ir slapčiausiomis fantazijomis. Arbatos ruošimo ir gėrimo tradicijų yra daug ir įvairių, tad jų nesunkiai rasite interneto pagalba, beliks tik išsirinkti ir pasiruošti priemones.

Deja, ramybė nėra patvari – begeriant arbatą, vedini gardaus aromato ir pareigos į Jūsų namus gali užsukti seksualūs ir išmoningi statybininkai. Galbūt, atrasite naujas arbatos ruošimo, pagardinimo ir gėrimo tadicijas…

Top