Pradžia / Mergvakario Idėjos / Nemokamos Veiklos / Mergvakaris – Badmintono turnyras

Mergvakaris – Badmintono turnyras

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Badminton4711.jpgNesugalvojate mergvakario temos?  Jums siūlome dar vieną mergvakario idėją – organizuoti badmintono turnyrą. Badmintonas vienas seniausių žaidimų, kurį žaidžia du/keturi žaidėjai. Žaidimo tikslas – numušti plunksninuką taip, kad varžovas negalėtų atmušti atgal. Atsižvelgusios į dalyvių skaičių pasiskirstykite komandomis. Mergvakario badmintonui tinkamiausia aikštelė  – miesto centras, kur Jūsų turnyrą stebėtų daugybė žavių vyrukų. Brangiosios, apsirenkite seksualia sportine apranga, kuri garantuotai patrauks praeivių dėmesį. Būtinai pasidomėkite žaidimo taisyklėmis, numatykite prizą turnyro nugalėtojoms. Pasvarstykite, ką galėtumėte veikti pertraukėlių metu.

Tikimės, kad žaisite sąžiningai, laikysitės žaidimo taisyklių ir Jūsų smūgiai visada pasieks tikslą. Tik atsargiai, kad numuštas plunksninukas nepataikytų į lauko kavinėje sėdintį ar gatve einantį vyruką. Jei netyčiom taip atsitiktų, būtinai atsiprašykite miestelėno ir pasiūlykite papildyti žaidžiančiųjų gretas.

Turnyrui artėjant į pabaigą, nuotaką gali pagrobti pareigūnai, kadangi sportines šventes ar masinius renginius, būtina derinti su miesto savivaldybe.

Top