Pradžia / Mergvakario Idėjos / Nemokamos Veiklos / Mergvakaris – Policijos pareigūnės

Mergvakaris – Policijos pareigūnės

https://lt.wikipedia.org/wiki/Vaizdas:Tux_Paint_woman_police_officer_1.svgŽmonių skaičius gatvėse didėja platėjant saulutės šypsenai. O didžiajai nedrausmingos visuomenės daliai išeinant į gatves, atsiranda daug veiklos Ponioms ir Panelėms pareigūnėms. Juk jų tikslas – užkirsti kelią viešosios tvarkos pažeidimams ir užtikrinti visuomenės saugumą. Patruliuojančios policijos pareigūnės :))) – puiki mergvakario tema. Pilietiškoms pareigūnėms ginkluotoms vandens pistoletais ir guminėmis lazdomis, apsitaisiusioms antrankiais, švilpukais ir į žydrus marškinėlius (kepuraites) įsegtais “ženkleliais” patruliuojant miesto gatvėmis, visuomenė (bent silpnoji jos dalis – vyrai) jausis daug saugiau. O patruliuojančių merginų žvitrūs žvilgsniai pridengti plačiais akiniais nuo saulės ir pasitikėjimą savimi išduodantis kramtomosios gumos kramsnojimas išgąsdins visokio plauko nusikaltėlius. Mergvakario šventei suburtos patrulių rinktinės užduotys aiškios ir paprastos:
  • Užtikrinti viešąją tvarką. Patruliuojantis mergvakaris vykdo šiukšlinimo, girtavimo ir ištvirkavimo prevenciją, apieško ir ištardo įtartinus asmenis, renka piršto antspaudus ant nuotakos užpakaliuko (kelnaičių), konfiskuoja neleistinus daiktus, areštuoja ir baudžia pažeidėjus.
  • Reguliuoti pėsčiųjų eismą. Nuotaka svirpdama švilpuku ir diriguodama lazdele užtikrina eismo tvarką pėsčiųjų eismo mazguose.
  • Bausti nedrausmingus eismo dalyvius. Stabdomi greitį viršijantys, šalmų ir liemenių nedėvintys dviratininkai, riedutininkai, atšvaitų nedėvintys pėstieji, tikrinami “dokumentai” ir transporto priemonių techninė būklė. Tikrinamas dviratininkų blaivumas – gebėjimas stovint ant vienos kojos paliesti nosies galiuką, gebėjimas eiti kreida nupiešta “tiesia” linija (specialiai nubrėžkite į kairę linkstančią liniją).
Patruliavimo pamainos pabaigoje, mergvakaris galėtų sustabdyti ir įtartinai lėtai važiuojantį automobilį, iš kurio išliptų dar įtartiniau atrodantys statybininkai. O šie, vietoje to, kad patikrinimui atidarytų įtartino automobilio bagažinę, kaip įkaitę pasičiupę vyr. patrulę Nuotaką, nuvažiuotu tik jums žinomais keliais. Ar ne šaunus būdas mergvakario pramogas perkelti į kitą vietą…
Top