Pradžia / Mergvakario Idėjos / Nemokamos Veiklos / Mergvakaris – Snieguolė ir nykštukės

Mergvakaris – Snieguolė ir nykštukės

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Comikaze_2014_-_Snow_White_(15769506811).jpg?uselang=lt
Ar atsimenate pasaką „Snieguolė ir septyni nykštukai“?

Šios pasakos motyvus galite pritaikyti organizuodamos mergvakarį savo geriausiai draugei.  Jaunoji, žinoma, turi būti Snieguolė, kuri po savaitės išteka už princo. Snieguolės draugės – nykštukės, jaunajai organizuoja mergvakarį.

Mielosios Nykštukės Jums lieka viena pašėlusi pasakų naktis, prieš išlydint savo geriausią draugę į santuokinį gyvenimą.

Taigi, jaunąją perrenkite Snieguole, o pačios – nykštukėmis ir keliaukite linksmintis. Sugalvokite žiemiškų išbandymų jaunajai ir sau. Kelios galimybės:

  • Senio besmegenio lipdymas (pozuoja tikras vyras).
  • „Kalėdų senelių“ paieška. Suradusi Kalėdų senelį, Snieguolė atsisėda jam ant kelių, pasako savo norus. Gal Senelis bus toks geras ir patenkins slapčiausius jaunosios norus.
  • Snieguolė galėtų pavaduoti Kalėdų senelį, išklausyti „mažų berniukų“ pageidavimų, o tuos, kurie praėjusiais metais buvo negeri, nubausti.

Organizuodamos mergvakarį galite susigalvoti begalę žiemos mergvakariui tinkamų užduočių. O jei, vis gi, Snieguolę piktoji ragana užburs (susargdins) nuoboduliu, Brangiosios, nedelsiant kvieskite patyrusius mergvakarių daktarus. Šie daktariukai netik išvaikys Snieguolės nuobodulį, bet ir surengs nepakartojamą mergvakario renginį Jaunajai ir Jums.

Pasakos pabaiga!

Top