Pradžia / Mergvakario Idėjos / Nemokamos Veiklos / Mergvakaris – Žygyje

Mergvakaris – Žygyje

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Hike_in_the_Hills_(2485553362).jpg?uselang=ltAtsibodo rutina ir miestas? Galime Jums pasiūlyti dar vieną idėją neįprastam mergvakariui. Suburkite visas drauges, žinoma, nepamirškite jaunosios, susiruoškite mantą ir keliaukite į mišką, ten, kur Jūs – vieningų mergaičių būrys – liksite akistatoje su laukine gamta. Tai bus rimtas išbandymas jaunajai, pasirinkusiai gyvenimą su neprijaukintu žvėrimi  – Vyru.

Žygį galite planuoti visam savaitgaliui. Kad viskas vyktų sklandžiai, būtina viską suplanuoti  ir nusistatyti tikslus. Sudarykite vaizdingą maršrutą, kuriame numatykite poilsio ir nakvynės vietas. Kad žygis neprailgtų susigalvokite žaidimų ir užduočių jaunajai ir sau pačiom. Kelios užuominos:

  • Paveskite jaunajai būti gidu – su kompasu ir žemėlapiu susigaudyti painiame miško labirinte;
  • Surenkite kopimo į medį varžytuves;
  • Kurkite laužą ir gaminkite vakarienę;
  • Žaiskite slėpynes;
  • Grybavimas, uogavimas, vaistažolių rinkimas taip pat gali būti labai smagus užsiėmimas.

Žygis – tai galimybė išbandyti Jūsų vienybę neįprastose sąlygose ir įrodymas vyrams, kad ir be jų civilizacijos nusilpnintų raumenų, galite susitvarkyti su laukinėje gamtoje laukiančiais iššūkiais.
Linkime sėkmės ir ištvermės!!!

Jei Jūsų kelyje pasipainios troba (pirtis), kurioje Jūsų lauks besilinksminantys Statybininkai, tai nepraeikite pro šalį.

Top