Pradžia / Mergvakario Idėjos / Mergvakario Renginiai / Šokių pamoka mergvakariui

Šokių pamoka mergvakariui

Šokių pamoka Mergvakariui, tai ideali pramoga bet kurios mergvakario dalyvės skoniui. Patyrę šokių treneriai išmokys Jūsų būrį trypti vieningu šokio ritmu. Šokių pamokos metu Jūsų lauks geros emocijos, aistringa šokio atmosfera, jauki aplinka. Po šios pramogos Jūs pasikrausite gera nuotaika ir energija, kuri lydės Jus visos šventės metu. Kodėl verta užsakyti šokių pamoką mergvakariui? Todėl, kad tai yra geros nuotaikos garantas. Juk visos norite mokėti šokti? Jau po trumpos pamokos Jums nebus lygių naktinio klubo šokių aikštelėje. Kiek laiko trunka mergvakario šokių pamoka? Šokių pamoka trunka vieną valandą. Suprasdami, kokia yra svarbi kiekviena mergvakario minutė, parengėme tokią programą, kurios metu išmoksite grakščiai judėti ant parketo, o nuotaką išmoks Vyro gundymo meno. Kokias šokių pamokas mergvakariui siūlome? Mūsų šokių instruktoriai gali išmokyti įvairių šokių judesių, tačiau populiariausios mergvakarių šokių pamokos Vilniuje ir Kaune yra šios:
Latino šokių pamokos
Judesys, gera nuotaika, šypsenos ir pozityvios emocijos su Solo Latino. Tai šokimo būdas, kuris yra žinomas visame pasaulyje. Solo šokiai šokami po vieną ir nereikalauja partnerio, todėl labiausiai paplitę tarp moterų ir merginų. Šokių mokymo programa suteiks džiaugsmo ir laisvės pojūtį, kartu su profesionaliu treneriu salsos, čia čia, rumbos, sambos ir kitų šokių ritmu Jūs nukeliausite į Lotynų Ameriką.
Strip dance pamoka
Strip plastika – tai šokio pamoka, po kurios pasijausite tikra moterimi, kuri spindi seksualumu ir puikiai jaučia savo kūną. Strip plastika, tai unikali šokio meno ir sporto, choreografijos ir akrobatikos sintezė. Šioje pamokoje apjungiamas sportas, šokis ir erotiniai judesiai, kuriuos įvaldžius Jūs valdysite aplinkinius.
Skambinti, Rašyti, Užsakyti

Trukmė: ~1h.
Smagumas: 100%.
Vieta: Šokių pamokos mergvakariui Vilniuje, Kaune.
Išankstinio pasiruošimo nereikia.

Renginio Kaina
  • Šokių pamokos kaina – 85 € / 1 val.
Teirautis | Rezervuoti
Top