Pradžia / Mergvakario Idėjos / Mergvakario Žaidimai / Top 10 Nemokamos pramogos mergvakariui

Top 10 Nemokamos pramogos mergvakariui

800px-Sunset_Party_Dancing_Girl_SilhouetteKai vestuvės jau ne už kalnų, jaunosios draugėms privaloma surengti būsimai nuotakai smagiausią atsisveikinimo su jaunystės dienomis vakarėlį. O kaipgi vakarėlis be žaidimų ir pramogų? Tam, kad ši diena primintų tik įdomias ir nepamirštamas akimirkas, pateikiame jums 10 žaidimų kurios pagyvins jūsų organizuojamą mergvakarį.
1. Susipažinimo žaidimas
Kiekviena mergina ant lapelio parašo po vieną neįprastą, kitoms merginoms nežinomą faktą apie save. Visi lapeliai sumetami į vieną krūvą. Vėliau iš tos pačios krūvelės kiekviena narė traukia po vieną faktą ir bando atspėti kuris faktas kuriai merginai priklauso.
2. Klausimai atsakymai
Mergvakaris – puiki galimybė artimiau pažinti ne tik pačią nuotaką, bet ir visas kitas mergvakario dalyves. Visos merginos susėda ratu. Viena mergina uždega degtuką ir siunčia jį ratu kitoms merginoms. Degantis degtukas siunčiamas per rankas, pas kurią merginą degtukas užgęsta, ta mergina atsako į kitų dalyvių užduodamus klausimus. Klausimo subtilumas ir intymumas priklauso nuo pačių mergvakario dalyvių.
3. Uždrausti žodžiai
Linksmas, paprastas ir šmaikštus žaidimas. Prasidėjus mergvakariui susitarkite kokio žodžio (ar kelių) bus negalima vartoti viso vakaro metu. Pasistenkite, kad žodžiai būtų tokie, kokių būtų sunku išvengti. Mergina, kuri sulaužo taisykles – ištaria ,,uždraustą“ žodį, atlieka kitų merginų paskirtą užduotį arba išgeria kokteilį (shot‘ą).
4. Vyrų medžioklė
Prieš prasidedant mergvakariui visos dalyvės ant lapo surašo kuo daugiau vyrų bruožų (geriausiai tinka fizinės ypatybės, bet galima įterpti ir būdo bruožus). Viso mergvakario metu dalyvės privalo surasti/pastebėti kuo daugiau reikiamų bruožų vyrų. Laimi mergina, kuri per visą mergvakarį pastebi daugiausiai ,,ieškomų“ vyrų pagal nustatytus bruožus.
5. Nuotakos priesaika kitaip
Mergvakario metu nuotakos priesaika būtina. Bet tam, kad būtų įdomiau, liepkite priesaiką pasirašyti pačiai nuotakai. Duokite kelis žodžius ,,ne į temą“ ir paprašykite sugalvoti visą priesaikos kalbą įtraukiant duotus žodžius į tekstą. Tokiu pačiu principu galima pasiūlyti parašyti ir meilės laišką/poemą vyrui.
6. Dovanos nuotakai
Susitarkite, kad kiekviena mergvakario dalyvė atsineštų po nedidelę dovaną nuotakai, kuri primintų jų draugystę ar kokį nors kartu nutikusį nuotykį. Dovanos gali būti įvairios – smulkmenos, eilėraščiai ar rankdarbiai. Dovanas galite dovanoti mergvakario metu nuotakai kaip prizus už atliktas užduotis/žaidimus.
7. Pasiųsk apelsiną
Paprastas, bet smagus žaidimas. Merginos pasidalina į 2 komandas. Jeigu mergvakaryje dalyvauja daugiau nei 20 merginų – į tris komandas.
Komandos sustoja į atskiras linijas. Pirmos merginos pasiima apelsiną ir pasideda jį po smakru. Po starto merginos apelsino rankomis nebeliečia, bet siunčia jį kitoms savo komandos narėms, kurios turi perimti apelsiną ir perduoti jį tik prilaikydamos smakru. Laimi komanda, kuri greičiausiai perduoda apelsiną paskutinei merginai. Jeigu užduoties metu apelsinas nukrenta, jis vėl atitenka pirmai merginai ir yra siunčiamas iš naujo.
8. Atsakyk arba išgerk
Kiekviena mergina sugalvoja po 3-5 klausimus ir meta juos į vieną bendrą dežutę. (Kuo klausimai subtilesni ir labiau intriguojantys, tuo įdomiau). Vakaro eigoje visos merginos traukia lapelius su klausimais, į kuriuos turi atsakyti. Jeigu mergina atsakyti nenori, turi išgerti.
9. Aš niekada niekada…
Klasikinis vakarėlių žaidimas. Kiekvienas renginio dalyvis įvardina veiksmą, kurio niekada nėra daręs. Kitos merginos, kurios yra dariusios tą veiksmą – išgeria. Kuo ilgiau šis žaidimas žaidžiamas, tuo įdomesni ir atviresni faktai įvardijami.
10. Sausainio išbandymas
Kiekviena mergina gauna po sausainį. Visų merginų užduotis – kuo tiksliau apkandžioti sausainį sukuriant tam tikrą formą (forma susitaria visos merginos kartu). Užduotis pakankamai sudėtinga!

Top